PC HocasıCep TelefonuHuawei Mate X2 için Yeni Tasarım Patenti Ortaya Çıktı

Huawei Mate X2 için Yeni Tasarım Patenti Ortaya Çıktı

 

Huawei, amiral gemisi cep telefonlarını pazara getirme konusunda zorlu bir ortamla karşı karşıya, ancak bu şirketin hayal kurmayı bıraktığı anlamına gelmiyor.

LetsGoDigital tarafından ortaya çıkarılan yeni bir tasarım patenti, şirketin ne üzerinde çalıştığını gösteriyor. Katlanır bir akıllı telefonun patenti Ağustos 2019’da CNIPA’ya (Çin Ulusal Fikri Mülkiyet Ofisi) dosyalanmış ve bugün piyasaya sürülmüştür ve 32 ürün taslağı ve bir özet açıklamadan oluşmaktadır.

Tasarımda Huawei, Huawei Mate X ve Xs’in dışa katlanır ekranını terk etmiş gibi görünüyor ve Samsung Galaxy Z Fold 2’ye benzer içe katlanan bir tasarıma gidiyor.

Bu, katlanan ekranı korumanın faydalarını getirir, ancak bu durumda çift delikli bir selfie kamerasına sahip olacak harici bir ekrana olan ihtiyacı artırır.

Cihazın arka tarafında, şirketin öncülüğünü yaptığı ve bir adet eksik olan Samsung Galaxy Z Fold 2’yi bir üste çıkaran bir periskop kamera bulunuyor.

Kaynak / Source: https://nl.letsgodigital.org/opvouwbare-telefoons/huawei-mate-x2-5g-smartphone/

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/huawei-mate-x2-icin-yeni-tasarim-patenti-ortaya-cikti-90586/ linkinden 28.07.2021 22:07:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video