PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerLG’den Aktif Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip Kulaklık: HBS-FN7!

LG’den Aktif Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip Kulaklık: HBS-FN7!

 

LG bugün, Aktif Gürültü Engelleme desteği ve UVnano şarj kutusu ile şimdiye kadarki en gelişmiş gerçek kablosuz kulaklıkları olan LG HBS-FN7‘yi duyurdu.

LG TONE Free FN7, her yönden gelen ses dalgalarını izleyen her kulaklıkta üç mikrofon ile birlikte gelir. Ayrıca, patentli kıvrımlı Vortex Ribs tasarımına sahip ayarlanabilir kulak jelleri, dış gürültü sızıntısını en aza indirmek için daha sıkı bir kulak içi sızdırmazlık sağlar. Ayrıca, mükemmel üstün ses için Meridian Audio özelliğine sahiptir.

LG TONE Free FN7 ayrıca yüksek kaliteli silikon katkılı sürücülerle daha dolgun, daha zengin bas, orta-yüksek frekansların daha iyi çözünürlüğü için daha güçlü bir metal katman ve daha yoğun doku damperlerine sahip kubbe sunar.

HBS-FN7 ayrıca, kulaklığın iç ağındaki E. coli ve S. aureus bakterilerinin yüzde 99,9’unu ortadan kaldırarak kullanıcının kulaklarını daha temiz tutabilen bir UVnano şarj kutusu ile birlikte geliyor. LG TONE Free FN7, dördüncü çeyrekten itibaren Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’nın önemli pazarlarında da satışa sunulacak. Artık Güney Kore’de sipariş edilebilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lgden-aktif-gurultu-engelleme-ozelligine-sahip-kulaklik-hbs-fn7-92176/ linkinden 02.08.2021 18:08:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement