PC HocasıDonanımLogitech’den RGB Aydınlatmaya Sahip Gaming Mouse!

Logitech’den RGB Aydınlatmaya Sahip Gaming Mouse!

   

Logitech, geçtiğimiz gün uygun bir fiyat etiketine, LIGHTSYNC RGB aydınlatmaya ve daha birçok yeniliğe sahip, G203 isimli oyuncu faresini duyurdu. G203 mouse, mükemmel oyun performansı için 8000 DPI’a kadar ayarlanabiliyor. Klasik olarak 6 makro düğmeli tasarıma ve yüksek hassasiyetli sensöre sahiptir. Diğer Logitech oyun ürünleri gibi LIGTHSYNC RGB teknolojisinde 16.8 milyon adade kadar renk ve farklı parlaklık düzeylerini özelleştirmeniz olanaklar tanır.

Logitech G203 Hakkında daha fazla

  • Logitech G203 Oyuncu Faresi saniyede 1.000’e kadar rapor ile iletişim kurabilir – standart farelerden sekiz kat daha hızlı.
  • Metal yay düğmesi germe, sol ve sağ fare düğmelerini tıklatmaya hazır tutarak, olağanüstü tıklama hissi, yanıt ve tutarlılık sunarak deneyimi daha da geliştirir.

Logitech G203 Lightsync Oyuncu Faresi, Mayıs 2020 tarihinde siyah ve beyaz renk seçenekleri ile 39,99 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Ülkemiz ile ilgili herhangi bir ek bilgi henüz yok.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/logitechden-rgb-aydinlatmaya-sahip-gaming-mouse-76957/ linkinden 27.01.2022 21:01:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner