Lords Of The Fallen’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

  Google News

Serinin aynı isimde olan ilk oyunuyla tanıdığımız Lords Of The Fallen serisi daha çok Souls mekaniklerini içinde barındırmasından dolayı Souls-Like severler bu oyunu sevmişti.

Serinin ikinci ve aynı isimli olmasıyla dikkat çeken oyunu geliştirici firma, geçtiğimiz yıl, Gamescom’da göstermişti. Oyunun ismi ilk oyunla aynı olmasından dolayı ise fragman gösterildikten sonra oyuncular bu olayı çok konuşmuştu.

Oyun birkaç yıldır geliştirilmekte. Oyunun hikayesi ise ana karakterimizle kötülük isteyen bir tanrıyı alt etmeye çalışmak. Hikaye temel olarak bu, çok derin bir hikayesinin olmamasının nedeni ise Souls-Like oyunların genelde hikaye ile değil oynanış ile öne çıkması. Oyun PvP ve multiplayer da oynanabiliyor olacak. Oyunda 9 adet karakter yer alacak.

Lords Of The Fallen ne Zaman Çıkacak ?

Lords Of The Fallen’ın 13 Ekim 2023’te oyuncularla buluşmasını bekliyoruz. Oyun şu anda ön siparişte ve oyunun fiyatı TR için 799 TL, Amerika fiyatı da 70 Dolar şeklinde piyasaya çıkacak.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video