PC HocasıOyunLost at Sea Çıkış Tarihi Belli Oldu

Lost at Sea Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Yayıncı Headup ve geliştirici Studio Fizbin, hikaye odaklı macera oyunu Lost at Sea‘nin çıkış tarihini açıkladı.

Oyun, 15 Temmuz’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC platformuna çıkış yapacak.

Yeni anlatı macerası, kendini tropik bir adada bulan Anna’nın hikayesini anlatıyor. Oraya nasıl geldiğine dair hiçbir bilgisi olmadan, bu adanın ona tanıdık geldiğini hissediyor ve onu keşfetmeye, bulmacaları çözmeye ve yol boyunca geçmişinden hatıraları keşfetmeye başlıyor.

Adanın yeni bir yaşam evresini temsil eden her biyomu ile Anna’nın hikayesi yavaş yavaş ortaya çıkarken sefalet, acı, mutluluk ve daha fazlasıyla karşılaşacaksınız.

Ek olarak 27 Haziran 2021 tarihinde oyunun demo sürümü Steam üzerinden yayınlanacak. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunun tanıtım yazısı

Lost at Sea hayat hakkında olan hikaye anlatımı odaklı bir macera bulmaca oyunudur.

Her bir biyomun hayatın bir evresini temsil ettiği güzel manzaralara sahip bir adada geçecek oyunda ölüm korkusu sizi avlamaya ve hayatın tadına bakmadan sizi diğer tarafa götürmeye çalışırken anılarınızı geri kazanmak için etrafı keşfedecek ve çeşitli mini oyunlar ile bulmacaları çözeceksiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lost-at-sea-cikis-tarihi-belli-oldu-114836/ linkinden 20.09.2021 15:09:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad