Lüks Telefon Üreticisi Vertu, Aster P Modeli İle Geri Döndü!

Binlerce dolara mal olan lüks el yapımı akıllı telefonlar üreten bir telefon üreticisi olan Vertu geri döndü. Pekin'deki bir lansman partisinde GSMArena , şirketin yeni bir çift el cihazı duyurduğunu bildirdi: Aster P Baroque ve Aster P Gotik. Şirket geçtiğimiz yıl İngiltere'deki imalat işini 128 milyon liralık borca ​​karşı kapatmaya zorlandı. Bu noktada, sahibi Murat Hakan Uzan'ın markanın yeniden döneceğini planlandığı bildirildi.

Telefonlar da titanyum alaşımlı çerçeve, arkada gerçek bir deri kaplama ve SIM kart yuvasını ortaya çıkarmak için açılan bir martı kanatlı kapı stili arka panel bulunuyor. Markanın sahibi Türk de olsa ingiliz menşeili bir firma olduğu için "İngiltere'de Üretildi" olarak tanıtıldı.

Teknik Özellikleri

Telefonlar orta seviyede bir Snapdragon 660 işlemci, 3,200mAh pil, 6GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip. Arkada 12MP kamera, 20MP selfie kamera var ve 4.97 inç 1080p ekranı var.

Fiyat ve Satın Alma

Aster P serisi 29.800 CNY (yaklaşık 4.200 $) ile başlıyor ve 98.000 CNY'ye (14.120.82 $) kadar yükselebiliyor. Şuan için Çin üzerinden sipariş edilebilir durumda.

İlgili Etiketler