reklam
PC HocasıOyunManifold Garden Xbox Series’e Geliyor

Manifold Garden Xbox Series’e Geliyor

Geliştirici, William Chyr Studio’nun 10 Kasım’da Manifold Garden‘ın bir Xbox Serisi sürümünü yayınlayacağını duyurdu.

Oyun, 4K çözünürlükte ve Xbox Series X’te saniyede 60 kare ve Xbox Series S’de saniyede 60 kare hızında 1440p çözünürlükte çalışacak.

Manifold Garden’ın Xbox One sürümüne sahip olan kullanıcılar, Xbox Serisi sürümünü Smart Delivery aracılığıyla ücretsiz yükseltme olarak alacaktır. William Chyr Studio’ya göre, yeni nesil yükseltme, Xbox Serisi için “zamanlanmış özel” olacak.

Bir PlayStation 5 yükseltme yamasına gelince, McNulty “gelecek haberler için bizi izlemeye devam edin” dedi. Manifold Garden artık PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC için Epic Games Store ve Apple Arcade aracılığıyla edinilebilir. PC versiyonu 20 Ekim’de Steam’e gelecek.

PlayStation 5 versiyonu ise daha sonraki bir tarihte çıkması planlanıyor.

Oyun tanıtım

Yer çekimini yeniden keşfet ve imkansız bir mimariye sahip Escheresk tarzında çok güzel bir dünyayı keşfet. Geometri her yöne doğru sonsuza kadar tekrarlar ve aşağı düştüğünde başladığın yere geri dönersin. Perspektifini değiştirmek ve dünyayı yeni yollarla görmek için yer çekimini yönlendir. Evrenin kurallarında ustalaş ve çorak bir dünyayı bitkiler ve yaşam ile iyileştir.

Manifold Garden, Oyun Geliştiricilerinin Seçimi Ödülleri ve BAFTA Oyun Ödülleri’nden “En İyi Çıkış Yapan” oyun dalı dâhil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi. New Yorker’ın en iyi 2019 oyunlarından biri olarak seçildi.

Xbox fragman video

Gears Tactics Sistem Gereksinimleri 2020

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement