PC HocasıSinemaMarvel, Disney Plus’ta Yayınlanacak Olan Daredevil Serisini Onayladı!

Marvel, Disney Plus’ta Yayınlanacak Olan Daredevil Serisini Onayladı!

   

Video platformu devlerinden Disney Plus‘ta yayınlanacak olan Marvel dizilerinden biri ise aksiyon temalı Daredevil serisi olacak. Disney Plus’ta yayınlanacak olan bu seri ile ilgili ilk haberler bu yılın başlarında ortaya çıktı fakat Comic-Con etkinliğinde Marvel, dizinin geleceğini onayladı.

Tam ismi Daredevil: Born Again olan dizinin 2024 yılının baharında yayına girmesi bekleniyorken başrollerini Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio paylaşıyor olacak. Cox, Daredevil karakterine hayat verirken D’Onofrio Kingpin karakterine hayat verecek.

Cox ve D’Onofrio, Netflix ile ortaklığın bir parçası olarak çıkış yapan orijinal dizideki rollerini yeniden canlandıracaklar fakat bu yılın başlarında Jessica Jones ve Luke Cage dahil olmak üzere Netflix’in tüm Marvel yapımları Disney Plus kütüphanesine geçiş yapacağından Netflix’ten ayrıldılar.

Bu arada, Disney Plus’a gelen bir sonraki büyük MCU serisi She-Hulk olacak ve Marvel, SDCC’de bunun için yeni bir fragman yayınladı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/marvel-disney-plusta-yayinlanacak-olan-daredevil-serisini-onayladi-130500/ linkinden 17.08.2022 22:08:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video