PC HocasıOyunMarvel’s Midnight Suns için Oynanış Videosu Yayınlandı!

Marvel’s Midnight Suns için Oynanış Videosu Yayınlandı!

   

Gamescom 2021’in Açılış Gecesine ait canlı yayınında tanıtım yapan Firaxis, piyasaya sürülmeye yaklaşan oyunu Marvel’s Midnight Suns için bir oynanış videosu yayınladı. Oyundan ziyade oyunun hikaye anlatımına sahip olan fragman oyunun taktik RPG savaşı boyunca kullandıkları kart sistemini vurguluyor. Oyunun karakterler listesinde The Avengers, X-Men, Runaways ve daha fazlası bulunuyor ve kendi karakterinizi özelleştirebileceğiniz yepyeni bir Marvel Superhero ile, seçtiğiniz her kahramanın sahip olacağı gibi oyunun kart sisteminde büyük bir derinlik bulunuyor.

Kart kullanım tabanı dövüş oyunu olan Marvel’s Midnight Suns, piyasaya sürüldüğünde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ve Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch ve Epic Games Store üzerinden bilgisayarlar için Mart 2022 için kullanılabilecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/marvels-midnight-suns-icin-oynanis-videosu-yayinlandi-117494/ linkinden 08.08.2022 21:08:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video