PC HocasıİnternetMasaüstü için Microsoft Outlook’a “Metin Önerileri” Geliyor!

Masaüstü için Microsoft Outlook’a “Metin Önerileri” Geliyor!

 

Microsoft, Mayıs 2020’den beri Outlook.com’da otomatik e-posta tamamlama özelliğine sahipti ve Eylül ayında bunu Outlook Masaüstü’ne getirme sözü verdi. Microsoft, metin tahminleri özelliklerinin, bağlama ve makine öğrenimine dayalı olarak daha sonra yazmak isteyebileceğiniz metni önereceğini ve e-postalara daha hızlı yanıt vermenizi sağlayarak size zaman kazandıracağını söylüyor.

Şimdi ise Microsoft Admin Center, yöneticilere özelliğin Ocak ve Şubat 2021’de Masaüstü ve Mobil kullanıcılara sunulmaya başlayacağını bildirdi.Masaüstünde, Sekme tuşuna basarak size sunulan önerileri kabul edebilirsiniz.

Outlook metin önerileri yalnızca masaüstü platformuna değil, mobil platforma da gelecek ve önerileri kabul etmek için yana kaydırmanız yeterli olacak. Bu özellik gelen güncelleme ile varsayılan olarak etkinleştirilecektir, ancak Ayarlar bölümünde devre dışı bırakılabilir. Zamandan tasarruf etme ve yazım hatalarını azaltma potansiyeline sahiptir, ancak biz de bekleyebileceğimiz birkaç komik sonuç örneğini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Video