PC HocasıHaberlerMcLaren vs Drone – Dünya Drone Şampiyonası

McLaren vs Drone – Dünya Drone Şampiyonası

 

Çok yakında Drone yarışları dünya genelinde ciddi bir spor dalı olacak. Stadyumlarda veya kapalı alanlarda kurulan Drone Yarış Ligi’nden sonra şimdi Dubai‘de bir ilki düzenlenecek olan Dünya Drone Şampiyonası çok yakında başlatılacak.

Şampiyonaya dikkat çekmek için yayınlanan videoda McLaren ile birlikte bir Drone kıyasıya kapışıyor. 11 Mart tarihinde Dubai’de gerçekleşecek olan Dünya Drone Şampiyonası’na 100’ün üzerinde profesyonel katılımcı kıyasıya mücadele edecek.

drone-vs-mclaren
1 MİLYON DOLAR PARA ÖDÜLÜ

7-8 Mart tarihleri arasında ise ön elemelere katılacak olan yarışmacılardan ilk 32’ye kalan kişiler Dünya Drone Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacak. Yarışı kazanan kişi 250 bin dolar para ödülü alacağı gibi, toplamda 1 milyon dolar ödül dağıtılacak.

İlk kez düzenlenecek olan bu efsanevi yarışı biz de yakından takip edeceğiz. Ayrıca McLaren ile birlikte kapışan Drone yarışı Dubai çöllerinden başlayıp, şehrin ünlü caddelerinde kapışıyor. Videoyu mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

MCLAREN VS DRONE

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video