PC HocasıHaberlerMIBR Takımı Fer ve TACO Oyuncuları ile Yollarını Ayırdığını Açıkladı

MIBR Takımı Fer ve TACO Oyuncuları ile Yollarını Ayırdığını Açıkladı

 

Brezilyalı CS:GO takımı olan MIBR, başta koçları olmak üzere ünlü iki oyuncu ile de yollarını ayırdığını açıkladı.

Koçları Ricardo “dead” Sinigaglia takım oyuncuları Fernando “fer” Alvarenga ve Epitácio “TACO” de Melo ile yollarını ayırdı.

Ek olarak FalleN, aktif kadrodan ayrıldığını ve bir süreliğine yedeğe geçtiğini duyurdu. 2 Major şampiyonu Brezilyalı FalleN, yönetimin fer ve TACO ile yollarını ayırmasından hiç memnun olmadığını içeren sözlerini paylaştı.

Ünlü Sniper oyuncusu FalleN’ın sözleri şu şekilde, “Son birkaç hafta zor ve yorucu geçti bu yüzden geleceğimi düşünmek adına bir süre yedeğe geçmeye karar verdim. MIBR yönetiminin kadroda yaptığı değişiklikleri kesinlikle onaylamadığımı buradan bildiriyorum. Takım olarak geldik takım olarak gideceğiz.” dedi.

Brezilyalı takım MIBR en son 2018 yılında Çin’de düzenlenen ZOTAC Cup Masters 2018 turnuvasında şampiyonluk elde etmişti.

Şahsen ben bu derece köklü değişiklik yapmasına şaşırdım. Sizce fer ve TACO gibi ünlü oyuncuların gelecek kariyerleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ayriyeten FalleN gibi yılların oyuncusu kendisini yedeğe çekme konusunda fer ve TACO gibi köklü oyuncuların takımdan ayrılmasından dolayı mı, böyle bir karara vardı?

Sizin konu hakkında düşünceleriniz nedir, bizlere yorum olarak paylaşmayı unutmayın?

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mibr-takimi-fer-ve-taco-oyunculari-ile-yollarini-ayirdigini-acikladi-90299/ linkinden 28.07.2021 23:07:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video