reklam
PC HocasıHaberlerWhatsApp’a, Kişiselleştirilmiş Sohbetler Geliyor!

WhatsApp’a, Kişiselleştirilmiş Sohbetler Geliyor!

WhatsApp sohbetlerinde özel bir arka plan ayarlayabilmek, birçok kullanıcının yararlandığı bir şey olsa da, şu an itibariyle WhatsApp sohbetlerinde bir arka plan seçmek, tüm sohbetlerinizde yeni ayarladığınız arka planı göreceğiniz anlamına gelir. WABetainfo’ya göre, WhatsApp şu anda farklı sohbetler için farklı duvar kağıtları ayarlamanıza izin verecek bir özellik üzerinde çalıştığı için bu acımasız kısıtlama yakında ortadan kalkacak.

Yeni bir duvar kağıdı ayarladıktan sonra, sohbet mesajcısı size mevcut sohbet için duvar kağıdını mı yoksa genel olarak mı ayarlamak istediğinizi soracaktır (elbette, zaten özel bir duvar kağıdına sahip olanlar hariç). Duvar kağıtlarının opaklık seviyesini kontrol etmek ve WhatsApp Doodles eklemek de mümkün olacaktır. WABetainfo, bu özelliği ilk olarak Android için WhatsApp beta sürüm 2.20.200.11’de gördü.

Corsair CES 2020'de yeni ürünlerini tanıttı

Özellik Android için WhatsApp’ta görülürken, Facebook’a ait şirketin bu özelliği iOS kullanıcılarına da getirmesini bekliyoruz. Özellik şu anda geliştirme aşamasındadır, yani özelliğin normal kullanıcılar için kullanılabilir hale gelmesi için bir süre beklememiz gerekebilir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz