PC HocasıCep TelefonuMicrosoft Lumia 850 Tasarımı İnternete Düştü

Microsoft Lumia 850 Tasarımı İnternete Düştü

 

Microsoft ekibi Nokia ekibi ile birlikte üretmiş olduğu yeni akıllı telefonu Lumia 850‘nin görüntülerinin sızdırılmamasını başaramadı. Dikkat çeken tasarımı ile gözleri üzerine çeken Microsoft Lumia 850, diğer akıllı telefonlarına da çok benziyor.

Şuanda Microsoft’un eski Nokia performansının yakalanması için çalışmalar hızla sürerken, düştükleri yerden kalkabilmeleri çok uzun zaman alacak gibi görünüyor. Zira akıllı telefon satışlarındaki rakamlar bunları gösterirken, yeni Microsoft Lumia 850‘de de tasarım açısından ekstra bir şey görünmüyor.

microsoft-lumia-850

LUMIA 850 İPTAL EDİLECEKTİ

Yeni akıllı telefon şimdiye kadar üretilenler arasındaki en ince görüntüye sahip olsa da, bir aralar telefondan ses çıkmayınca iptal edileceği konusunda çeşitli duyurular yayınlandı. Ancak Microsoft telefonun çıkışını onaylayarak ilk sızıntıları internete düştü.

Lumia 850‘de görünüm açısından metalik bir gövdeye sahip olacağını düşünüyoruz. Ancak şimdiye kadar yayınlanan Lumia serisinde bu gövde plastik alaşım ile desteklenmişti. Telefonun üst panel kısmında 3.5mm jack girişi yer alırken, alt panelde ise microUSB girişi yer alıyor.

En ince model olacağını söylememizin nedeni ise 155 mm yükseklik ve 77 mm genişliğe sahip bir yapı ile kullanıcıların karşısına çıkması diyebiliriz. Lumia 850‘de ayrıca 6.9 mm kalınlık yer alıyor. Telefonun teknik özellikleri, fiyatı ve detayları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

 

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video