PC HocasıHaberlerMicrosoft ve KFC’den Xbox Series X Kazandıran İşbirliği

Microsoft ve KFC’den Xbox Series X Kazandıran İşbirliği

 

Amerika merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden sevgili Microsoft, insanlara her gün, çiçeği burnunda yepyeni oyun konsollarından bir adet Xbox Series X konsolu veya özel KFC markalı kontrol cihazı kazanma şansı vermek için restoran zincirlerinden KFC’nin Birleşik Krallık şubesi ile ortaklık yapmaya başladı.

Promosyon 19 Ekim’den 15 Kasım’a kadar devam ediyor ve her gün bir konsol kazanılıyor.

Teknoloji devi ile restoran zincirinin kurduğu bu birlikte yalnızca Birleşik Krallık (İngiltere) bölgesinde geçerli ve şirketin Türkiye ya da bir başka bölge için böyle bir işbirliği yapıp yapmayacağını bilmiyoruz. Eğer İngiltere’de yaşıyorsanız kazanma şansına sahip olmak için sadece resmi KFC Rewards Uygulamasını indirmeniz ve bir paket yemek satın aldıktan veya uygulama aracılığıyla bir kutu yemek satın aldıktan sonra makbuzunuzu taramanız yeterlidir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-ve-kfcden-xbox-series-x-kazandiran-isbirligi-92158/ linkinden 18.09.2021 05:09:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad