PC HocasıWindowsMicrosoft, Windows 10 için Yeni Duvar Kağıtları Yayınladı!

Microsoft, Windows 10 için Yeni Duvar Kağıtları Yayınladı!

 

İlkbaharın gelişini kutlamak isteyen Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım devlerinden Microsoft, işletim sistemi Windows’a ait Microsoft Store’a yeni bir ücretsiz Windows 10 tema seti yükledi ve ilkbaharı yeni duvar kağıtları sunarak kutladı, Microsoft Store üzerinden bu duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Forest Camo Special Edition başlıklı yüksek kaliteli duvar kağıdı seçiminin açıklaması şu şekildedir:

Windows bilgisayarınızdaki görünümü, masaüstünüzde hayat bulan ve özel sürüm Microsoft Bluetooth® Mouse’unuzla mükemmel bir şekilde koordine eden özel tema paketi ile tamamlayın.

Duvar kağıdı paketi iki farklı renk seçenekleri ve iki farklı manzara resmi ile kullanıcılara sunuldu. Doğa temalı bu duvar kağıtlarını sizler için aşağıya bıraktık ve ayrıca hem beyaz hem de yeşil kamuflaj desenleri masaüstünüze harika bir görünüm katıyor olacak.

Yeşil sürüm

Beyaz sürüm

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-windows-10-icin-yeni-duvar-kagitlari-yayinladi-112418/ linkinden 21.10.2021 20:10:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad