PC HocasıDonanımMicrosoft Yeni Aksesuarlarını Tanıttı!

Microsoft Yeni Aksesuarlarını Tanıttı!

 

Teknoloji ve yazılım devlerinden Microsoft, bugün yeni Surface Laptop o ve geliştirilmiş Surface Pro X cihazları ile birlikte son kullanıcıya hitap eden yepyeni Surface ve Microsoft markalı aksesuarlarını tanıttı.

Microsoft Designer Compact Klavye:

Beyazlar içerisinde kaplanmış oldukça şık ve minimal Microsoft Designer Kompakt Klavye Bluetooth bağlantısı ile üç cihaz arasında sorunsuz geçiş, iki yıllık pil ömrü, iki adet renk seçeneği ile modern üretkenlik için optimize edilmiş ince, dar ve zarif bir klavyedir ve fiyatı 69.99 Amerikan Doları.

Microsoft Number Pad:

Microsoft Number Pad, 24,99 $ fiyatıyla Surface veya modern PC’nizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan Bluetooth kablosuz özellikli ince, modern ve zarif bir sayısal tuş takımıdır.

Microsoft 4K Wireless Display Adapter:

Microsoft 4K Kablosuz Ekran Adaptörü, Windows PC’nizi büyük ekrana yansıtmanın en kolay yolunu sunar, 4K çözünürlüğü destekler ve fiyatı 69,99 ABD dolarıdır.

Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse:

Microsoft Bluetooth Ergonomik Fare, yumuşak başparmak dayanağı, hafif ve dayanıklı tasarım ve iki özelleştirilebilir düğme ile birinci sınıf kablosuz performansa konforlu ergonomik tasarım getiriyor. Çeşitli renk seçenekleri bulunuyor ve satış fiyatı 49,99 Amerikan Doları.

Microsoft Modern Mobile Mouse:

Artık Sandstone’da bulunan Microsoft Modern Mobil Fare, Surface Laptop Go’yu mükemmel şekilde tamamlamak için hafif ve kolayca taşınabilir bir ürün. Bu mouse hakkında fiyat bilgisine henüz erişemedik.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

İstanbul'da yaşayan bir teknoloji editörü, aynı zamanda UI/UX/Graphic Designer

1 Yorum

  • Sesli Kitap ile ilgili çok güzel bir içerik bir makale olmuş umarım devamı da gelir.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz