PC HocasıTeknolojiMicrosoft’un Yeni Ürünlerini Tanıtacağı Tarih Belli Oldu!

Microsoft’un Yeni Ürünlerini Tanıtacağı Tarih Belli Oldu!

  arctis 7+

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft bugün 22 Eylül için yeni bir donanım etkinliğini duyurdu. Microsoft tarafından yayınlanan teaser görüntüsünden de görebileceğimiz gibi, bu etkinlikte güncellenmiş bir Surface Pro cihazının tanıtılması muhtemel. Surface Pro 8 ile birlikte Microsoft’un bu etkinlikte yeni Surface Laptop 5 ve Surface Duo 2 cihazlarını duyurmasını da bekliyoruz.

Sırada ne olduğunu görmek için bize katılın. 22 Eylül Çarşamba saat 11:00 ET

Yakın zaman içerisinde çıkacak olan Surface Pro 8 ve Surface Laptop 5, daha iyi performans ve daha iyi pil ömrü sağlayabilmek için Intel ve AMD tarafından üretilen yeni nesil işlemcilerle gelmesi de yine beklentilerin arasında.

Surface Duo 2 ile ilgili internete düşen bazı raporları zaten gördük. Geekbench listesine göre, Microsoft Surface Duo 2, Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga setinden güç alacak ve 8 GB RAM ile gelecek, ancak bu farklı RAM kapasitesine sahip varyantlar görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Ayrıca grafik performansı için bir Adreno 660 GPU içerecek.

Microsoft’un Etkinliği 22 Eylül’de gerçekleşecek buradan yayını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoftun-yeni-urunlerini-tanitacagi-tarih-belli-oldu-117454/ linkinden 02.12.2021 02:12:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner