PC HocasıOyunMinecraft için Yeni DLC’si Paketi Jurassic World

Minecraft için Yeni DLC’si Paketi Jurassic World

 

Mojang Studios, oyuncuların Minecraft’ta kendi dinozor tema parklarını yönetmelerine olanak tanıyan yeni Jurassic World temalı DLC’yi duyurdu.

Minecraft’ın en son DLC genişletmesi, oyuncuların dinozorları üretip eğitmesine, keşif gezilerine çıkmasına ve özel sergiler oluşturmasına olanak tanıyacak.

Genişleme ayrıca en ikonik dinozorlardan altmışını ve beş filmin tümünden oluşuyor tamamı ise yirmiden fazla karakter görünümünü içeriyor.

Oyuncular ayrıca dinozor DNA’sını keşfetmek için maceralara atılabilecek ve Jurassic World parkının tamamını yöneterek yol boyunca bir avuç dinozor boyutundaki sorunu çözebilecekler. DLC paketi ayrıca filmlerden ilham alan işlenebilir araçları da içerecek.

Ek pakete nasıl sahip olacağım?

Minecraft Market üzerinden 1,340 Minecoin ile veya 7,99 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. Ek olarak nadir Blue Hoodie karakter yaratma öğesi tüm oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulmakta.

Fragman video

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/minecraft-icin-yeni-dlcsi-paketi-jurassic-world-88833/ linkinden 30.07.2021 01:07:43 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement