, PC Hocası
Ana SayfaCep TelefonuModüler Yapılı Motorola Moto Z Force Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Modüler Yapılı Motorola Moto Z Force Teknik Özellikleri ve Fiyatı

, PC Hocası

Motorola firmasının tanıtmış olduğu bir diğer akıllı telefon ise Motorla Moto Z Force oldu. Moto Z modeli ile kıyasladığımızda Moto Z Force‘nin daha üst düzey teknik özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Diğer modele göre daha fazla batarya, daha geliştirilmiş kamera ve performans göze çarpıyor. Motorola Z Force modeline ait detaylar ve teknik özellikler haberimizde.

Motorola Z’nin Veliahtı Motorola Z Force

Motorola’nın bir diğer tanıtmış olduğu akıllı telefonu Moto Z Force olurken, darbelere ve şoklara karşı dayanıklı olması dikkat çekiyor. Sadece 7 mm kalınlığı ve f/1.8 diyarframa sahip 21 Megapiksel kamerasının yanı sıra f/2.2 diyaframlı 5 Megapiksellik ön kamerası bulunuyor. 3500 mAh batarya ile birlikte 22 saatlik kullanım süresi bulunuyor.

, PC Hocası
Modüler yapıda tasarlanan Motorola Moto Z Force, arka panelde yer alan 12 adet pini ve mıknatısı sayesinde Moto Mods adı verilen aksesuarlardan bağlanabilme özelliğine sahip. Moto Mods adı altındaki aksesuarlar arasında Moto Insta-Share adlı projektörü, Moto Shells kapağı ve JBL kalitesinde SounBoost ve Power Pack yer alıyor. Eylül ayında kullanıcıların karşısına çıkacak olan Motorola Moto Z Force‘nin de piyasa satış fiyatı henüz belli değil. Cihazın tüm teknik özelliklerini aşağıdaki karşılaştırma tablosundan inceleyebilirsiniz.

, PC Hocası
Motorola Moto Z Force Tüm Teknik Özellikleri

Etiketler

6 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz