PC HocasıCep TelefonuMoto G4 Plus Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Moto G4 Plus Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Moto G4 Plus
 

Uzun zamandır akıllı telefon üretimine ara veren Motorola, sessizliğini bozarak yeni Moto G4 Plus modelini duyurdu. Yeni amiral gemisi  Moto G4 Plus‘ın teknik özellikleri, detayları ve fotoğrafları haberimizde.

Moto G4 Plus Nasıl Olacak ?

Sektörde köklü isimlerden birisi olarak bilinen Motorola, yeni akıllı telefonu Moto G4 Plus‘a ait teknik özellikler ve fotoğrafları internette yayınlandı.

İlk etapta Moto G4‘ün yayınlanmasını beklerken, Moto G4 Plus modeli yayınlanınca biz de “ne oluyor yahu?” dedik. Son gelen fotoğraflara baktığımızda cihazın resmi bir şekilde yayınlanacağı kesinleşti diyebiliriz. Peki Moto G4 Plus teknik özellikleri ne olacak ?

Moto-G4-Plus-On
Fotoğrafları incelediğinizde telefonun adı göründüğü gibi, daha önceden yayınlanan fotoğraflar ile örtüştüğünü görebilmek mümkün. Bugün Moto G4‘e ait olan teknik özellikler arasında 5.5 inç ekran, 8 çekirdekli işlemcisi, 3000 mAh batarya ve 3 GB RAM seçenekleri ile geliyor.

Moto-G4-Plus-Arka
Meksika’da düzenlenen etkinlikte kullanıcıların karşısına çıkacak olan Motorola markasına ait Moto G4 ve Moto G4 Plus modellerinin tüm özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Moto G4 Plus Tüm Teknik Özellikler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/moto-g4-plus-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-21626-8808/ linkinden 29.07.2021 06:07:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video