PC HocasıOyunMotoGP Serisinin Yeni Oyunu MotoGP 21 Duyuruldu

MotoGP Serisinin Yeni Oyunu MotoGP 21 Duyuruldu

 

Milestone ve Dorna Sports, MotoGP serisinin yeni oyunu olan MotoGP 21‘i duyurdu.

Oyun, 22 Nisan 2021’de piyasaya sürülecek.

MotoGP 21, önceki nesil konsollar, PC ve Nintendo Switch ile birlikte hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X / S’de piyasaya sürülecek. Yeni nesil konsollardaki oyuncular, oyunu 4K ve 60FPS’de oynayacaklar ve ayrıca eskisine göre daha kısa yükleme sürelerine sahip olacaklar.

Online oyuncu limiti de tek bir yarışta 12 sürücüden 22 sürücüye çıkarıldı. Yeni özelliklerden biri, motordan düşerseniz otomatik olarak yeniden doğmayacağınız. Artık devam edemeyecek ve motora koşup binerek devam etmeniz gerekecek.

Süspansiyon fiziği, sürüş deneyimini daha gerçekçi hale getirmek için iyileştirildi. Fren sıcaklıkları eklendi, yani oyuncuların bunları ve lastik sıcaklıklarını yönetmesi gerekecek.

İlk olarak geçen yılki oyunda tanıtılan yönetim kariyeri modu, motor gücü, aerodinamik, çerçeve ve elektronik dahil olmak üzere yükseltmeleri kiralamak ve bisiklet sürmek için personel üyeleriyle birlikte MotoGP 21‘de olacak.

Çevrimdışı yarış deneyimini daha eğlenceli hale getirmek için Botların daha hızlı, daha akıllı olacağını ve öncekinden daha doğru yarışacağını vaat ediyor.

Duyuru video

Video