PC HocasıCep TelefonuMotorola Edge ve Edge+, Lansman Öncesi Sızdırıldı

Motorola Edge ve Edge+, Lansman Öncesi Sızdırıldı

 

Motorola’nın resmi olarak 22-23 Nisan tarihleri arasında, amiral gemisi konumunda yer alacak akıllı telefonları piyasaya sürmesi bekleniliyor. Bu ayın başlarında, Motorola Edge ve Edge+ kardeşlerin görüntüleri bir hayli sızdırılmıştı. Bugün ise sızdırma konusunda dünya markası haline gelen @evleaks bu akıllı telefonların resmi videolarını sızdırmayı başardı.

Videoyu izlediğimiz zamanda cihazlarda 5G Teknolojisinin hakim olacağını rahatlıkla görüyoruz. Onun haricinde cihaz ses teknolojisi konusunda Stereo ses teknolojisi kullanılıyor. Kamera kısmında ise 64MP ana kamera bulunuyor.

Arkasında üç adet kamera kurulumu bulunan telefonda Geniş Açı, Yüksek Çözünürlüklü Optik Yakınlaştırma Kamerası, Makro kamera ve cihazın ön kısmında ise 25MP değerinde bir özçekim kamerası bulunuyor. Ayrıca cihazda ekran altı parmak okuma özelliği mevcut.

Pil konusunda iddialı

Cihazların en büyük iddiası ise pil konusunda başlıyor. Motorola beyciğimden sızdırılan videolarda toplamda iki güne kadar dayanabilen bir pil kapasitesi olduğu söyleniliyor.

Motorola Edge+ modali çift taraflı 6.7-inç şelale ekran ile karşımıza çıkacak, işlemci konusunda Snapdragon 865 işlemci ile güçlendirilecek, 5G teknolojisine sahip olacak, 8GB/12GB RAM seçenekleri, kablosuz şarj desteği ve büyük bir 5.000mAh pile sahip olacak.

Ayrıca 108 megapiksellik arka kamera, artı geniş açılı ve telefon lensleri özelliği bekleniyor. Motorola ayrıca orta sınıf Snapdragon 765 işlemci, 5G, 64MP ana kamera, stereo ses, ekran parmak izi okuyucu ve 6 GB RAM ile standart bir Edge cihazı piyasaya sürüyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/motorola-edge-ve-edge-lansman-oncesi-sizdirildi-76917/ linkinden 30.11.2021 20:11:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner