PC HocasıCep TelefonuMotorola Moto G42 Geekbench Sonuçları Sızdırıldı!

Motorola Moto G42 Geekbench Sonuçları Sızdırıldı!

   

Akıllı telefon üreticisi Motorola’nın uygun fiyatlı G serisine yeni bir model daha geliyor, önümüzdeki haftalarda şirketin resmi olarak tanıtmasını beklediğimiz Moto G42 modelinin Geekbench sonuçları bugün itibariyle internete sızdırıldı ve şimdi gelin hep birlikte akıllı telefonun teknik özelliklerine bir göz atalım.

Tek çekirdek performansından 376, çoklu çekirdek performasından 1538 puan almayı başaran akıllı telefon, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 680 yonga setinden alırken 4GB ve 6GB RAM seçenekleri sunması bekleniyor.

Motorola Moto G42’nin AMOLED panele sahip bir ekranla gelecek ve yazılım tarafında Android 12 işletim sistemini çalıştırıyor olacak. Şu anda akıllı telefon ile ilgili bildiğimiz tüm bilgiler bunlarla sınırlıyken önümüzdeki günlerde lansmana doğru ilerlerken daha fazla bilginin internete düşmesini bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/motorola-moto-g42-geekbench-sonuclari-sizdirildi-128073/ linkinden 16.08.2022 06:08:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video