PC HocasıTabletMotorola Moto Tab G62, Google Play Console’da Ortaya Çıktı!

Motorola Moto Tab G62, Google Play Console’da Ortaya Çıktı!

   

Geçtiğimiz sene internet devi Google’a ait akıllı telefon üreticisi Motorola, tablet pazarına Tab G20 ile giriş yaptı ve ardından Ocak ayında daha üstün özelliklere sahip Tab G70’i piyasaya sürdü. Şimdi ise şirket bu iki modele ek olarak daha orta seviye bir model üzerinde çalışmalar sergiliyor.

Motorola Moto G62 ve Motorola Moto G62 LTE modelleri bugün ortaya çıkan haberlerde Google Play Console veritabanında ortaya çıktı.

Mevzubahis tabletlerle ilgili henüz teknik özellik ve ayrıntılara sahip değiliz, ilerleyen günlerde daha çok bilginin ortaya çıkmasını bekliyoruz. Motorla Moto Tab G70; MediaTek G90T yonga setini kullanıyor ve 4GB RAM ile microSD kart desteğine sahip 64GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyordu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/motorola-moto-tab-g62-google-play-consoleda-ortaya-cikti-128906/ linkinden 15.08.2022 01:08:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video