PC HocasıCep TelefonuMotorola One Hyper Özellikleri Netlik Kazandı

Motorola One Hyper Özellikleri Netlik Kazandı

Motorola One Hyper
 

Çok sık yeni akıllı telefon tanıtmayan markalardan biri olan Motorola, bu alanda belki de en iddialı olacağı akıllı telefon Motorola One Hyper için hazırlıklarını tamamladı. Özellikle tasarım konusunda markanın en farklı telefonu olacak olan Motorola One Hyper son sertifikasını da aldı ve NBTC listesine eklendi.

Böylece telefonun merak edilen tüm özellikleri de netlik kazanmış oldu. Orta segment bir model olarak gelmesi beklenen serinin önemli artıları olduğunu da söylemek lazım.

Motorola One Hyper Nasıl Bir Telefon Olacak?

Yeni seri akıllı telefonun tasarımına baktığımız zaman Motorola’nın daha önce kullanmadığı pop-up kamera sisteminin kullanıldığını görüyoruz. Ön kısımda açılır kapanır kameraya yer verecek olan akıllı telefon, arka kısımda ise çift kamera ve parmak izi sensörü ile dikkat çekecek.

Sistem özelliklerine baktığımız zaman ise ilk olarak Snapdragon 675 işlemcileri karşımıza çıkıyor. Orta segment başarılı işlemcilerin yanında 4 GB RAM miktarı sunulacak. 128 GB depolama alanı ve 3600 mAh değerinde bataryalar da diğer özellikler arasında yer alacak.

Motorola One Hyper

One Hyper modelinin teknik özellikleri bir yana, ekran tasarımının da öne çıktığını göreceğiz. Öyle ki telefonların ekran kısmında çentik kullanılmayacak. İnce bir çerçeve alanının dışında geniş bir ekran alanı göreceğiz. 6.39 inç boyutunda ekranın IPS LCD panelle beraber gelmesi bekleniyor.

Tüm bu özelliklerle beraber One Hyper modelinin tanıtımı ise 13 Kasım tarihinde yapılacak. Fiyat konusunda detayları da tanıtım sırasında alacağız.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/motorola-one-hyper-ozellikleri-netlik-kazandi-67344/ linkinden 30.11.2021 20:11:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner