reklam
PC HocasıOyunMudrunner Mobile Bu Ay Telefonlara Geliyor!

Mudrunner Mobile Bu Ay Telefonlara Geliyor!

Focus Home Interactive tarafından yapılan Mudrunner Mobile oyunu, akıllı telefonlar ve tabletler için bu ay yürürlüğe nihayet girecek. 15 Temmuz’da piyasaya çıkacak olan Mudrunner Mobile oyunu; oyunculara fantastik açıdan oyunun bilinen aynı gerçekçi fizik simülasyonunu mobil platforma yeniden oluşturulmuş arayüz ile taşıyacak.

Oyunun yeni mobil versiyonu, oyunculara 16 farklı araç ile keşif yaptırabilmek için 15 farklı açık dünya konumuna erişim sağlayacak.

MudRunner, milyonlarca satıcı zincirinin off-road simülasyonu, ilk kez mobilde! Olağanüstü arazi araçlarında maceraya çıkmak için inanılmaz arazi araçlarını sürün ve ustalaşın!

Eğer ki Mudrunner Mobile oyununu bekliyorsanız ve ilginiz var ise Android telefon kullanıcıları Google Play Store üzerinden oyunu ücretsiz bir biçimde hesabınıza kayıt edebilirsiniz.

Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri Nedir?

Öte yandan oyunun iOS versiyonu şu anda 5.99 Euro’luk fiyat etiketi ile ön satışta. Android kullanıcısı iseniz buradaki linkten ücretsiz kayıt oluşturabilir, iOS kullanıcısı iseniz buradaki linkten ön sipariş verebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement