PC HocasıOyunNaughty Dog’un PS5 İçin The Last of Us’ı Yeniden Yaptığı Bildirildi

Naughty Dog’un PS5 İçin The Last of Us’ı Yeniden Yaptığı Bildirildi

 

Bloomberg’in PlayStation’daki iç işleyişi ve şirketin oyun sürümlerine yönelik felsefesini ayrıntılı olarak anlattığı bir makalede Jason Schreier, 2013 klasiği The Last of Us‘ın yeniden yapımının geliştirilmekte olduğunu ortaya koydu.

Schreier’e göre, PlayStation 5 için Naughty Dog tarafından The Last of Us’ı yeniden yapmak için yeni bir geliştirme ekibi kuruldu. Şu anda, Naughty Dog‘un The Last of Us Part II için çok oyunculu bir ‘Factions’ modu geliştirdiği resmi olarak onaylandı. Ancak bunun ötesinde, ekibin ne üzerinde çalıştığı hakkında pek bir şey bilinmiyor.

The Lasf of Us o zamanlar teknik bir vitrin iken ve bu güne kadar ayakta kalsa da, oyunun devamı hem grafiksel hem de oynanış açısından çok daha fazlasını tanıttı. The Last of Us için yeniden yapım biraz erken gibi görünse de, bunu yapan tek PlayStation 3 oyunu The Last of Us olmuyor. Demon’s Souls en son tam bir yeniden yapılanma aldı ve NieR: Replicant bu ayın sonlarına doğru sözde bir yeniden yapım sürecine giriyor.

The Last of Us’ın ne kadar iyi değerlendirildiğine bakılırsa Naughty Dog tarafından yapılmış olsa bile, bu remake için hayranlarının tepkisinin ne olacağını merak ediyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/naughty-dogun-ps5-icin-the-last-of-usi-yeniden-yaptigi-bildirildi-111560/ linkinden 16.10.2021 12:10:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

1 Yorum

  • bu oyunu ps 4 ıcın neden yapmadınız ps 3de kaldıydı . mecbur ps 5 mı alcaz YAZIKLAR OLSUN SIZE

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad