reklam
PC HocasıOyunNBA 2K21’den Yeni Nesil Oynanış Fragmanı Geldi

NBA 2K21’den Yeni Nesil Oynanış Fragmanı Geldi

NBA 2K21‘in haziran ayındaki ilk yeni nesil fragmanı, Zion Williamson’ın teri ve çok az şey gösterildi.

2K, bugün uzun bir oyun fragmanı ile çok daha fazlasını ortaya koydu. Her zamankinden daha fazla gerçek hayattaki bir maça benziyor.

Şimdi, Visual Concepts’in daha güçlü donanımlarla neler yapabileceğini görüyoruz. Steph Curry ve Klay Thompson buradaki yıldızlar ve bir konsolda foto gerçekçilik için çıtayı yükseltiyorlar.

Bundan önce, PS5 sürümünün sadece küçük bir parçasını görmüştük; Dallas Mavericks ve Golden State Warriors arasındaki bir oyunda bazı oyun bölümleri sunan bu çok daha kapsamlıdır. Bireysel oyuncuların etkileyici gerçekçi görünümünün yanı sıra öne çıkan unsurlardan biri, özellikle oyun öncesi bölümde sahanın ve kalabalığın ne kadar kalabalık göründüğüdür. Bununla birlikte, kare hızı biraz dengesiz, ancak oyunun temsili olup olmadığı belli değil.

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyunları

Yeni nesil versiyonda, alt sahadaki ekranda bulunan her bir kişi, izleyiciler de dahil olmak üzere kendi AI rutinlerine sahip olacak. Görüntülerde sadece oyuncuların değil, arenadaki herkesin hareketleri son derece doğal görünüyor.

Lafı daha fazla uzatmadan gelin yeni nesil oynanış fragmanına göz atalım.

Fragman video