Need For Speed Unbound

Need For Speed Unbound Türkiye Fiyatları Açıklandı

  Google News

Need For Speed Unbound için beklenen tanıtım gerçekleştirildi. Artık nasıl bir oyun göreceğimizi az çok biliyoruz ama kötü haberler de var.

En kötü haber oyunun fiyatı. 1000 TL altında oyun göremez olduğumuz şu dönemde yeni NFS oyunu için de yüksek fiyatlar karşımıza çıktı. Özellikle konsol versiyonları can sıkacak gibi. Çok uzatmadan fiyatlara geçmek istiyorum.

Need For Speed Unbound Türkiye Fiyatları Nasıl?

Şu an PC ve Xbox kısmında ön siparişleri başlamış olan oyunun, iki ayrı versiyonu var. Bir versiyon standart sürüm, bir versiyon ise Palace Edition adı verilen özel içeriklerin olduğu gelişmiş sürüm.

Need For Speed Unbound

Her iki sürüm için de fiyatlar ortaya çıkmış durumda. Sadece PS5 konsollarında oyunun henüz Türkiye ön sipariş sayfası açılmamış. Bu nedenle PS5 tarafından net fiyatları bilmiyoruz ama çok değişmeyecektir. Biz Xbox fiyatlarından ve PC fiyatlarından söz edelim.

NFS Unbound PC Fiyatları

  • Standart Versiyon – 1.199,99 TL
  • Palace Edition Versiyon – 1.399,99 TL

Need For Speed Unbound

NFS Unbound Xbox Fiyatları

  • Standart Versiyon – 1.399,99 TL
  • Palace Edition Versiyon – 1.599,99 TL

Görüldüğü gibi fiyatlar 2000 TL seviyesine doğru gidiyor. Oyun beklediğimiz NFS yapımı bile olsa bana göre fiyatlar yüksek. Tabii ki burada döviz kurunun da etkisi büyük. İndirim beklemek daha mantıklı gibi gözüküyor. Unutmadan oyunun 2 Aralık 2022 tarihinde çıkış yapacağını da hatırlatalım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video