Nothing Ear (stick)

Nothing Ear (stick) Duyuruldu! Özellikleri Neler?

  Google News

Şeffaf akıllı telefon ve şeffaf kablosuz kulaklıklarıyla bir anda popüler olan Nothing, yeni ürünlerini sunmaya devam ediyor. Bir süre önce sızıntı haberlerini de paylaştığımız yeni ürün ise Nothing Ear (stick) modeli oldu.

Ear 2 olarak düşünebileceğimiz yeni kablosuz kulaklık, markanın tasarım anlayışını olduğu gibi yansıtıyor. Yine şeffaf bir dış kalıp görüyoruz.

Nothing Ear (stick) Özellikleri Neler?

Yine arka kısımda şeffaf bir tasarımla gelen ancak ilk modele göre kuyruk kısımları daha kısa olan kulaklık, çok şık bir tasarıma sahip.

Sadece tasarımsal açıdan değil, teknik özellikler açısından da iddialı olan kablosuz kulaklığın 12.6 mm dinamik sürücülere sahip olduğu açıklandı.

Ses derinliği ve ses kalitesi konusunda sürücüler çok iddialı. Genelde 10 mm sürücüler görürüz ama bu kez durum biraz daha farklı.

Nothing Ear (stick)

AAC ve SBC kodeklerini de destekleyen kablosuz kulaklık, pil süresi konusunda da 7 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. İşin içine şarj kutusunu dahil ettiğiniz zaman bu süre 22 saate kadar ulaşıyor.

Nothing Ear (stick), şarj konusunda beraberinde farklı avantajlar da getiriyor. Kablosuz şarj destekli kulaklık, sadece 10 dakikalık bir şarj ile beraber 2 saat süreyle kullanılabilir hale geliyor.

Nothing Ear (stick)

Bluetooth 5.2 üzerinden anında bağlantı özelliği gibi özellikler de sunan kulaklık için fiyat bilgisi de açıklandı. Kasım ayında kademeli olarak satışa çıkacak kulaklığın fiyatı 99 dolar olarak açıklandı. Tabii ki yine ilk modelde olduğu gibi şu an için sınırlı bir pazarda satılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video