Nothing Phone (2)

Nothing Phone (2) Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

  Google News

Amiral gemisi akıllı telefonlara yeni bir soluk getiren Nothing Phone (2), sonunda tanıtıldı. Gerek tasarımsal anlamda gerekse de teknik özellikler anlamında üst seviye bir model olarak beklenen akıllı telefon, fiyatıyla da konuşulacak modellerden biri olacak gibi duruyor.

Nothing Phone (2) Özellikleri ve Tasarım Detayları

En başta yeni modelin tasarımıyla işe başlamak gerekiyor. Söz konusu akıllı telefonda dış görüntü anlamında çok büyük değişiklikler yok. Yine düz çerçeveler, bunun dışında arka kısımda şeffaf kapak tasarımı kullanılmış durumda.

Arka kısımda sunulan ışıklandırma için ise bir güncelleme durumu söz konusu. Burada telefonun artık 33 LED üzerinden, ayrı ayrı kontrol edilebilen bir aydınlatma sunduğunu görüyoruz.

Nothing Phone (2)

Haliyle arka kısımdaki LED ışıkların artık daha yetenekli olduğunu da söylemek lazım. Daha fazla kontrol ve daha fazla özelleştirme seçeneği kullanıcılarla olacak.

Nothing Phone (2)

Bunun dışında Nothing Phone (2) için teknik özellikler noktasında da değişimler söz konusu. Yeni akıllı telefonda Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciye yer veriliyor. 4 nm üretim sürecinden geçen işlemci, Adreno 730 grafik birimine sahip ve amiral gemisi serisi mobil işlemciler arasında.

Nothing Phone (2)

Gelelim ekran kısmına. Yeni akıllı telefon 6.7 inçlik bir AMOLED ekrana sahip. 120 Hz yenileme hızı sunan akıllı telefonun çözünürlük kısmında ise 1080 X 2400 piksel değeriyle geldiğini de ekleyelim.

Nothing Phone (2)

50 MP ana arka kamera, 50 MP ultra geniş açılı ikinci kamera, 8 ve 12 GB RAM seçenekleri ve 4700 mAh bataryası ise telefonun dikkat çeken diğer özellikleri. Tüm bu özelliklerle beraber yeni akıllı telefonun fiyatının ise 599 dolar olduğunu ekleyelim. İlk model ülkemizde distribütör üzerinden satışa çıkmıştı. Bu model için de benzer bir durum olur mu olmaz mı bunu şimdilik bilemiyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video