Nubia Red Magic 3S İddialı Geliyor

Oyun telefonu olarak gösterebileceğimiz telefonlar, hem tasarım açısından hem de telefonların ulaşabileceği güç noktasında fark yaratıyor. Yavaş yavaş bir standart haline gelmeye başlayan oyuncu telefonlarına yeni bir üye daha eklenecek. Bu kez Nubia Red Magic 3S karşımıza çıkacak.

Çok kısa bir süre önce Nubia Red Magic 3 modelinin tanıtımının yapıldığını görmüştük. Bu model ise yeni akıllı telefonların güncellenmiş olan modeli olacak. S serisinin ne zaman geleceği konusunda ise detaylar kısa süre sonra belli olacak. Öyle ki tanıtımın ne zaman yapılacağı açıklandı.

Nubia Red Magic 3S Ne Zaman Geliyor?

Yeni telefon modelinin tanıtımı için afiş görselleri paylaşıldı. Paylaşılan afiş görsellerinde Nubia Red Magic 3S akıllı telefonlarının 5 Eylül’de geleceğini gösteriyor. Posterlerde çok fazla özellik detayı yok ancak bu modelin en büyük değişikliğinin yenilenmiş soğutucu sistemi olması bekleniyor. Snapdragon 855 Plus serisi işlemcilerle beraber geleceği iddia edilen akıllı telefonların, hava soğutma sisteminin yenileneceği görülüyor.

Nubia Red Magic 3S

Genel tasarımın ise değişmediğini göreceğiz. Ana modelle aynı tasarım gelecek. Snapdragon 855+ serisinin telefonların gücünü biraz daha arttırması beklenmekte. Bunun dışında daha ne gibi değişikliklerin geleceğini görmek için tanıtımı beklemek gerekiyor. 5 Eylül tarihinde tüm özellikleri öğreneceğiz.

İlgili Etiketler