PC HocasıCep TelefonuNubia Red Magic 6 için Çok İddialı Bir Fotoğraf Geldi
Nubia Red Magic 6

Nubia Red Magic 6 için Çok İddialı Bir Fotoğraf Geldi

 

Telefon için oyun mu yoksa oyun için telefon mu? Yakın zamanda bunu tartışmaya başlayacağız gibi duruyor. Öyle ki peşi sıra oyuncu telefonları gelmeye başladı. Asus, ROG serisini yaptı ve devam ettiriyor. Lenovo, Legion modelini yaptı ve devam ediyor. Xiaomi, Blackshark modelini yaptı ve devam ettiriyor. Bu serilerden biri olan Nubia Red Magic 6 da yakın zamanda çıkış yapmaya hazırlanıyor.

En iddialı duran akıllı telefonlarından biri olan yeni serinin fotoğrafları da paylaşılmaya başladı. İlk resmi fotoğrafta da ne kadar iddialı bir telefon geleceğini gördük.

Nubia Red Magic 6 özellikleri çok konuşulacak

Telefon için paylaşılan görsel, çok renkli bir akıllı telefonun geleceğini göstermekte. Arka kısımda mavi ve pembe renklerinin kullanılacağı telefonda, kutucuklar içerisinde kameralar bulunacak. 3 kameranın bulunduğu telefonda kameralar sıralı bir şekilde gelecek.

Bu tasarımı bırakalım ve ekran özelliklerine geçelim. Çünkü Red Magic 6 için söylenen ekran özellikleri haddinden fazla iddialı. Bu modelin 166 Hz yenileme hızı olan bir ekranının bulunacağı söyleniyor. Demek oluyor ki en akıcı görüntüyü sunan akıllı telefonla karşılaşacağız.

Nubia Red Magic 6

Dokunmatik hassasiyeti ise bundan çok daha fazla 480 Hz olacak. Yani yeni OLED paneller sayesinde istediğimiz akıcılıkta mobil oyun oynayabileceğiz. Yine Snapdragon 888 işlemciden beslenecek telefonlar için hala şu gün tanıtılacak demek mümkün değil.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video