PC HocasıCep TelefonuOnePlus 9 Lite, Bambaşka Bir İsim İle Gelebilir

OnePlus 9 Lite, Bambaşka Bir İsim İle Gelebilir

 

OnePlus’ın, önümüzdeki günler içerisinde yeni bir akıllı telefon serisini duyurmasını bekliyoruz ve bu lansmanı beklerken cihazlar hakkında yeni bir bilgi internete sızmaya devam ediyor. Bugün elde ettiğimiz bir diğer bilgi ise OnePlus 9 Lite’ın bütçe amiral gemisi olduğu söyleniyor, ancak resmi adıyla ilgili bazı karışıklıklar var. Analist Evan Blass’a inanacak olursak, bütçe dostu OnePlus akıllı telefonun adı OnePlus 9 Lite veya 9E değil OnePlus 9R olacak.

Bununla birlikte, oldukça güvenilir olan bir başka haberci Max Jambor, Evan’ın iddia ettiği şeyi kabul etmiyor. Kimin haklı kimin yanlış olduğunu söyleyemeyiz ve bu bize başka seçenek bırakmaz, ancak OnePlus’ın bizim için bir şeyleri açıklığa kavuşturmasını bekleyebiliriz.

Söylentilere inanılırsa, OnePlus 9 Lite / 9E / 9R, yüksek ekran yenileme hızına sahip olacak, spesifik olarak 90Hz’yi destekleyen 6,5 inç FHD + ekrana sahip olacak. Akıllı telefonlar gücünü, 8GB RAM ile birleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 690 işlemciden alacak, ancak OnePlus 9E’nin daha fazla RAM içeren diğer varyantları içerip içermeyeceğini bilmiyoruz. Cihazın temel varyantı ise 128GB depolama alanına sahip olacak.

OnePlus’ın 14 Mart’ta OnePlus 9 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Video