PC HocasıYazılımNVIDIA GeForce Game Ready 511.79 Sürücüsü Yayınlandı! Değişiklikler
NVIDIA GeForce Game Ready 511.79 sürücüsü

NVIDIA GeForce Game Ready 511.79 Sürücüsü Yayınlandı! Değişiklikler

   

Yeni oyunlar çıkış yaptığı zaman, hemen ekran kartınızın sürücüsünü kontrol edin. Zira mutlaka yeni bir güncelleme yayınlanmış oluyor. Gelenek yine bozulmadı ve yeni oyunların çıkış yaptığı şu dönemde NVIDIA GeForce Game Ready 511.79 sürücüsü yayınlandı.

Minik bir güncelleme olsa da önemi büyük olan güncelleme ile bilinen bazı sorunlar giderildiği gibi, yine yeni oyunlar için optimizasyonlar sunuldu. Merak etmeyin değişimlerin neler olduğuna geçiyorum.

NVIDIA GeForce Game Ready 511.79 Sürücü ile Gelen Değişiklikler

Yeni sürücü dediğimiz gibi başta oyunlar için gelen düzenleme ve optimizasyonlarla öne çıkacak. Biz de önce bu konuda yapılan düzenlemeleri ele alalım.

Kaçırmayın: Cyberpunk 2077 Ücretsiz mi Olacak?

Oyunlar İçin Düzenlemeler

Yeni gelecek oyunlar için Nvidia DLSS desteği gibi teknolojilerin sorunsuz çalışması adına bir düzenleme yapan firma bu sürücüyle;

  • GRID Legends,
  • Elden Ring,
  • Martha is Dead,
  • Total War Warhammer III oyunları için düzenlemeler getiriyor.

Bunun dışında iRacing ve Destiny 2 The Witch Queen yapımları için Nvidia Reflex güncellemesi de geldi.

NVIDIA GeForce Game Ready 511.79 sürücüsü

Çözülen Sorunlar Neler?

NVIDIA GeForce Game Ready 511.79 sürücüsü tabii ki bazı sorunları da çözüme kavuşturdu. Özellikle son sürücü güncellemesinden sonra ortaya çıkan sorunlara el atıldığını görüyoruz. Bunları da bir liste olarak paylaşalım.

  • Battlefield 2042 oyununda yanıp sönen ışıkların gözükmesine neden olan sorun giderildi.
  • Monitörün uyku moduna geçmesinde yaşanan sorunların önüne geçildi.
  • Assassins Creed Valhalla ve Call of Duty Vanguard oyunlarında yaşanan beyaz ve siyah ekran sorunları giderildi.
  • G-SYNC destekli olan monitörlerde, bu özelliği devre dışı bıraktığınız zaman bir daha açamamanıza neden olan sorun giderildi.
  • Paint Shop Pro XI’da yaşanan başlatma sorunu giderildi.

GeForce Game Ready 511.79 sürücüsünün getirisi, düzenlemeleri bunlar. Güncellemelerinizi yapmayı unutmayın diyerek yazımıza son verelim.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/nvidia-geforce-game-ready-511-79-surucusu-yayinlandi-degisiklikler-123542/ linkinden 15.08.2022 04:08:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

2 Yorum

  • Ben ekran kartımı guncelledikten sonra bazı oyunlar kasmaya başladı . Geri alınca sürümü düzeliyor ama yeni oyunları açmıyor bu seferde. Öylece ortada kalakaldım.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video