Oculus Rift S İnternet Sayfası Sızdırıldı

Sanal gerçeklik başlıkları arasında en gözde ürünlerden biri olan Oculus Rift, şu sıralar yeni versiyonuyla gündemde. Bu kez sanal gerçeklik başlığının gündeme gelmesinin nedeni Oculus Rift S versiyonu.

Fark edilmeden satış sayfası yayınlanan ve satış tarihi ile fiyatı ortaya çıkan Oculus Rift S, güncellenmiş ve bazı önemli değişiklikler almış bir model olarak piyasaya sürülecek.

Oculus Rift S Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Ürünün resmi tanıtımının yapılmadığını belirtelim. Sadece Microsoft Mağaza sayfası yayınlandı ve yenilenmiş modelin fiyatıyla beraber satıca çıkacağı tarih gösterilmiş oldu. Paylaşılan sayfa üzerinde yer alan bilgilere baktığımız zaman, 21 Mayıs 2019 tarihinde satışların başlayacağını görüyoruz.

Oculus Rift S

21 Mayıs tarihinde başlayacak olan satışlarla beraber serinin fiyatının ise 399 dolar olacağı görülmekte. Fakat dediğimiz gibi teknik özellikler için en ufak bir bilgi yer almıyor. Sadece oyun odaklı yenilenmiş bir modelin sunulacağı üzerinde durulmuş durumda.

Oculus Rift S detaylarının ne zaman belli olacağı ve tanıtım ne zaman yapılacağı konusunda da resmi bir açıklama yok. Bunun için Facebook’un F8 geliştirici konferansını beklemek gerekiyor. Konferans kapsamında sürpriz haberler gelebilir.

İlgili Etiketler