PC HocasıOyunOddworld: Soulstorm Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Oddworld: Soulstorm Çıkış Fragmanı Yayınlandı

 

Geliştirici Oddworld Inhabitants, Oddworld: Soulstorm‘un çıkış fragmanını yayınladı.

Oyun bugün PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak.

Klasik Oddworld IP’sini genişleten Oddworld: Soulstorm, Abe’yi Mudokon’ları kurtarmak için bir yolculuğa çıkarırken bir kez daha takip ediyor. 2.5D platformer , kontrolörde Abe’nin kalp atışını taklit etmek için PS5’in artırılmış yeteneklerini kullanarak tüm ana formatlarda mevcut olacak.

Oddworld için yüksek güçlü bir konsol veya PC gerekli olmayacak. Ancak dün yayınlanan (5 Nisan) teknik özellikler, daha küçük oyun dizüstü bilgisayarlarının bile kolaylıkla çalıştırabilmesi gerektiğini gösteriyor gibi görünüyor.

Oddworld: Soulstorm artık oyunculara “hızlı görünüm” adlı dört yeni öğretici videoda gerçek oyun çekimlerine göz atma imkanı sunuyor. Bunların her birinin yağma / zanaat, ortamlar, gizlice dolaşma ve takipçileri yönetme etrafında dönen farklı bir teması var.

Oddworld Twitter hesabı henüz hatadan takipçileri uyaran edilir maçtan önce birkaç saat onlar PC ve PS5 meseleyi dışarı yamalı olduğu konusunda güven verici, piyasaya kaynaklanmaktadır. PS4 ve PS4 Pro “hala hatanın izlerini taşıyor”, ancak ekip hiçbir verinin kaybolmayacağını ve “tüm kalıntılarının en kısa sürede yamalanması için hararetle çalıştıklarını” söylüyor.

Çıkış fragman videosu

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oddworld-soulstorm-cikis-fragmani-yayinlandi-111448/ linkinden 18.09.2021 05:09:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad