PC HocasıHaberlerOlofmeister FaZe Kadrosuna Geri Döndü

Olofmeister FaZe Kadrosuna Geri Döndü

 

FaZe Clan, Nikola “NiKo” Kovac’ın G2 Esports’a transfer edilmesinin ardından dört kişilik bir kadroya inmişti.

Ancak bir süredir sahalarda olmayan Olof “olofmeister” Kajbjer Gustafsson’u kadroya tekrar dahil etti.

FaZe Clan, iki kez galip gelen Olof ‘Olofmeister‘ Kajbjer’in onaylanmış, dönüşünü ve onları temsil edecek kadro için acil çözümler olarak koç Janko Paunović’in çıkışını duyurdu.

5 aydan fazla süredir rekabetçi CS:GO’da yer almayan 28 yaşındaki efsanevi rifle oyuncusu, şimdi BLAST Premier: Sonbahar 2020 Normal Sezonu için FaZe Clan formasını süsleyerek, kadroda NiKo’nun yerini alacak.

Bu yılın başlarında, yorgunluk ve motivasyon eksikliği nedeniyle aktif kadrodan ayrılmıştı. Takımdaki pozisyonu hala geçicidir. Ekibin, organizasyonun sonraki adımlarına karar vermesi durumunda ekibin performansına bağlı olarak takımdaki durumu belli olacak. NiKo’nun G2 Esports’a geçmesinden kısa bir süre sonra YNk (eski koç) onlarla yollarını ayırdığı için yeni bir koça da ihtiyaçları var.

18 aydan fazla süredir takımda olan Sırp teknik direktör, NiKo’nun G2 Esports’a transferini açıklamasından birkaç saat sonra dün organizasyondan ayrıldı. Bir TwitLonger gönderisinde, takımın hem oyun içinde hem de dışında birkaç sorunla mücadele ettiğini belirtti. Bu nedenle ayrıldığını ekledi.

FaZe Clan Güncel Kadro:

  • Havard “⁠rain⁠” Nygaard
  • Marcelo “⁠coldzera⁠” David
  • Helvijs “⁠broky⁠” Saukants
  • Markus “⁠Kjaerbye⁠” Kjaerbye
  • Olof “⁠olofmeister⁠” Kajbjer [Geçici]

Video