PC HocasıCep TelefonuOnePlus 10T, İki Farklı Renk Seçeneğinde Gelecek!

OnePlus 10T, İki Farklı Renk Seçeneğinde Gelecek!

   

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticilerinden OnePlus bugün, yaklaşmakta olan yeni nesil akıllı telefonu OnePlus 10T‘nin yalnızca iki fakrlı renk seçeneğinde satışa sunulacağını resmi olarak duyurdu. Akıllı telefon Aytaşı Siyahı ve Yeşim Yeşili olmak üzere iki farklı ve güzel renk seçeneği ile karşımıza çıkacaklar.

Aytaşı Siyahı (Moonstone Black) rengi, oldukça özel ve estetik bir seçim olacak; Orijinal OnePlus One’ın kumtaşı yüzeyini biraz anımsatıyor fakat belirli kaya türlerinde görüldüğü gibi çizgilere ve kaba dokulu bir arka cama sahip olacak.

Yeşim Yeşili (Jade Green) rengine geldiğimiz zaman; pürüzsüz ve parlak bir dokuya sahip olacak. Yeşim minarelinde bulunabileceği gibi soluk, mumsu yeşil bir renk sunacak.

OnePlus 10T hakkında bir takım haberleri sizlerle paylaşmıştık ve lansman tarihine ilerledikçe ortaya çıktığı zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Akıllı telefon birbirinden anlamlı iki farklı renk seçeneği ile 3 Ağustos tarihinde New York’ta düzenlenecek olan lansman etkinliğinde piyasaya sürülecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-10t-iki-farkli-renk-seceneginde-gelecek-130522/ linkinden 15.08.2022 21:08:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video