PC HocasıCep TelefonuOnePlus 10T’nin Kamera Detayları Lansman Öncesinde Ortaya Çıktı!

OnePlus 10T’nin Kamera Detayları Lansman Öncesinde Ortaya Çıktı!

   

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus‘ın önümüzdeki ayın ilk haftasında (3 Ağustos) yeni nesil akıllı telefon modellerinden OnePlus 10T ve ailesini tanıtıyor olacak fakat şirket yeni telefon konusunda oldukça sabırsız. Bugün şirket topluluk forumunda yaptığı resmi bir açıklama akıllı telefonun kamera kurulumu hakkında birkaç bilgi paylaşırken OnePlus 10T ile çekilmiş bir takım fotoğrafları da yayımladı.

OnePlus 10T, bir amiral gemisi düzeyinde akıllı telefon modeli olmayacak ve bu sebeple Hasselblad kameralara sahip olmayacak. Hasselblad lenslere sahip olmaması ise bu akıllı telefonun uygun bir fiyat etiketine sahip olmasını sağlayacak. Akıllı telefon 1/1.56 inçlik Sony IMX766 sensöre sahip 50MP çözünürlüğünde ana kameraya sahip olacak ve Optik Görüntü Sabitleme (OIS) desteği ile 10 bit renk derinliği sunacak.

Ana kameraya 119 derecelik görüş alanı ve özel bir makro yakınlaştırma sunan ultra geniş kamera ile gelecek. Makro kamera 2MP çözünürlüğünde iken, ultra geniş açılı 8MP çözünürlüğünde olacak.

OnePlus tarafından yapılan resmi açıklamalara göre akıllı telefon kamera teknolojileri tarafında hızlı görüntü istifleme için Image Clarity Engine teknolojisine, Nightscape, TurboRAW ve HDR 5.0 gibi gelişmiş özelliklere sahip olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-10tnin-kamera-detaylari-lansman-oncesinde-ortaya-cikti-130452/ linkinden 12.08.2022 15:08:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video