PC HocasıCep TelefonuOnePlus, 14 Mart’ta Dört Yeni Cihaz Tanıtacak!

OnePlus, 14 Mart’ta Dört Yeni Cihaz Tanıtacak!

 

Hint asıllı ünlü analist Ishan Agarwal’a göre (91mobiles aracılığıyla) OnePlus, Mart ayında dört yeni ürünü duyurmak için bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Analiste inanacak olursak, şirketin piyasaya sürmeyi planladığı ürünler, çok beklenen OnePlus Watch ile birlikte OnePlus 9, 9 Pro ve bütçe dostu akıllı telefon OnePlus 9R.

Analist ayrıca, düşük maliyetli OnePlus 9’un OnePlus 9R olarak adlandırılacağını ve Evan Blass’ın beğenilerinin de iddia ettiği bir şey olan OnePlus 9E veya OnePlus 9 Lite’ı not edeceğini doğruladı. Ancak, OnePlus 9R model isminin varlığı henüz şirket yetkilileri tarafından onaylanmadığını belirtmekte fayda var, bu nedenle Mart etkinliğinin adla ilgili daha iyi netlik kazanmasını beklemek daha iyidir.

Analist, şirketin Mart ayında en az dört yeni ürün piyasaya süreceğini ve bunun da daha fazla yeni ürün görebileceğimiz anlamına geldiğini söylüyor. Ancak bu sadece bir tahminden ibaret.

OnePlus 9R’den bahsetmişken, söylentilere göre 9R, belirli olması için 90Hz yüksek ekran yenileme hızını destekleyen 6,5 inç FHD + ekrana sahip olacak. Akıllı telefon gücünü, 8GB RAM ile birleştirilmiş bir Snapdragon 690 işlemciden alacak, ancak OnePlus 9E’nin daha fazla RAM içeren diğer varyantları içerip içermeyeceğini bilmiyoruz. Cihazın temel varyantı 128GB depolama alanına sahip olacak.

Bu arada herkesin merak ve heyecanla beklediği OnePlus etkinliği 14 Mart’ta gerçekleştirilecek.

Video