PC HocasıCep TelefonuOnePlus 7T Serisi Artık Netflix HDR Video Desteğine Sahip!

OnePlus 7T Serisi Artık Netflix HDR Video Desteğine Sahip!

 

Netflix beyciğim, HDR içeriğin erişimini arttırabilmek için HDR içeriğini aktarabilen cihazlar listesine dört yeni akıllı telefon eklemesi yaptı. OnePlus 7T ve 7T Pro, Oppo Find X2 ve Find X2 Pro modelleri artık Netflix HDR içeriğini destekliyor.

OnePlus 7T ve Oppo Find X2 serisinin almış olduğu destek, Hindistan, Avustralya ve Latin Amerika ikilisi gibi önemli pazarlarda henüz kullanılmıyor. Şirket buna benzer bir durumu Avrupa bölgesinde de gerçekleştirdi. Avrupa’dan Netflix’e erişim sağlayan herkes akış kalitesinde düşüş yaşıyor.

Netflix, Koronavirüs için Bağışlarda Bulundu

Netflix, COVID-19 krizini hafifletmek için bitlerini yapıyor. Şirket son zamanlarda pandemiden kötü etkilenen yaratıcı topluluğa yardımcı olmak için 100 milyon dolarlık bir acil durum fonu açıkladı .

Netflix, şirketin kısıtlamayı ne zaman kolaylaştıracağına dair hiçbir ayrıntı paylaşmadı, ancak insanlar serbestçe hareket edene ve sağlıkları için bir tehdit bulunmayana kadar işler normale dönmeyecek.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video