PC HocasıCep TelefonuOnePlus 9 Ön Sipariş Detayları İnternete Sızdırıldı!

OnePlus 9 Ön Sipariş Detayları İnternete Sızdırıldı!

 

Hong Kong merkezli teknoloji devi OnePlus’ın, OnePlus 9 serisini 14 Mart itibariyle duyurmasını bekliyoruz, ancak şirket dün kesin lansman tarihini 8 Mart olarak açıkladı. Ancak bundan önce, analist Evan Blass, OnePlus 9 serisi ile ilgili bazı önemli ayrıntıları sızdırdı. bu ise ürünün sipariş tarihi.

Tahminlere göre, OnePlus 9 serisi 23 Mart’tan itibaren ön sipariş için satışa sunulacak ve eğer analiste inanacak olursak, ön siparişçiler OnePlus Buds Z’yi de içerecek olan ön sipariş hediyeleri alacaklar. OnePlus 9’u erken sipariş edenler. Normal OnePlus Buds Z’yi alırken, OnePlus 9 Pro alıcıları aynı kulaklığın Steve Harrington varyantına sahip olacak.

Bütçe dostu ve akıllı saat geliyor!

OnePlus 9 ve 9 Pro dışında şirket, düşük maliyetli OnePlus 9R akıllı telefon modeli, OnePlus Watch dahil olmak üzere en az iki cihaz daha piyasaya sürmeyi planlıyor. Analist, 9R ve şirketin ilk akıllı saatinin de OnePlus 9 ve 9 Pro ile birlikte piyasaya sürüleceğini iddia ediyor, ancak bu iki cihaz için herhangi bir ön sipariş bedava olmayacak ve Evan Blass’ın bizimle paylaştığı her şey bunlarla sınırlı.

Bu arada, OnePlus, OnePlus Nord kullanıcıları için OxygenOS 11’in kararlı sürümünü yayınladı. OnePlus Nord’dan sonra, şirketin Stable OxygenOS 11 güncellemesini OnePlus 7 ve 7T akıllı telefonlar için kullanıma sunması bekleniyor.

Video