PC HocasıCep TelefonuOnePlus 9 Pro ile İlgili Render Görüntüleri Sızdırıldı

OnePlus 9 Pro ile İlgili Render Görüntüleri Sızdırıldı

 

OnePlus’ın yaklaşmakta olan yeni amiral gemisi OnePlus 9 Pro ile ilgili sızıntılar gerçekten de gün yüzüne çıkmaya başladı. Daha önce, cihazın düz bir ekrana sahip olabileceğini söyleyen ünlü analist Max J.’nin bir raporunu aldık, ancak bugün OnLeaks, voice.com aracılığıyla, 6.55 inç kavisli ekrana sahip bir cihazı ortaya çıkaran cihazın yeni görüntülerini ortaya çıkardı. Sol üst köşede tek delikli özçekim kamerası mevcut.

Ahize çerçevenin en üst kısmında duruyorken cihaz kasasının sağ tarafında bir Sesize Alma/Kapama ve Güç Düğmesi bulunuyorken cihazın sol tarafında ise ses yükseltici yer alıyor, kasanın alt tarafında ise hoparlörler bulunuyor.

Samsung Galaxy S21, S Pen Desteği ile Gelebilir

Arka tarafta yer alan kamera kümesi, 4 kamera lensli Samsung Galaxy Note 20’ye benziyor ve bu cihaz gibi arka taraf da camdan yapılmış. Kamera grubu ayrıca sensörler, bir mikrofon ve flaş içerir.

OnLeaks, tasarımın hala prototip aşamasında olduğunu ve değişebileceğini belirtiyor. Ancak telefonun Mart 2021’de raflara çıkması bekleniyor, bu nedenle üretim başlamadan önce fazla zaman kalmadı.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement