OnePlus 9 Pro ile İlgili Render Görüntüleri Sızdırıldı

  Google News

OnePlus’ın yaklaşmakta olan yeni amiral gemisi OnePlus 9 Pro ile ilgili sızıntılar gerçekten de gün yüzüne çıkmaya başladı. Daha önce, cihazın düz bir ekrana sahip olabileceğini söyleyen ünlü analist Max J.’nin bir raporunu aldık, ancak bugün OnLeaks, voice.com aracılığıyla, 6.55 inç kavisli ekrana sahip bir cihazı ortaya çıkaran cihazın yeni görüntülerini ortaya çıkardı. Sol üst köşede tek delikli özçekim kamerası mevcut.

Ahize çerçevenin en üst kısmında duruyorken cihaz kasasının sağ tarafında bir Sesize Alma/Kapama ve Güç Düğmesi bulunuyorken cihazın sol tarafında ise ses yükseltici yer alıyor, kasanın alt tarafında ise hoparlörler bulunuyor.

Arka tarafta yer alan kamera kümesi, 4 kamera lensli Samsung Galaxy Note 20’ye benziyor ve bu cihaz gibi arka taraf da camdan yapılmış. Kamera grubu ayrıca sensörler, bir mikrofon ve flaş içerir.

OnLeaks, tasarımın hala prototip aşamasında olduğunu ve değişebileceğini belirtiyor. Ancak telefonun Mart 2021’de raflara çıkması bekleniyor, bu nedenle üretim başlamadan önce fazla zaman kalmadı.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video