PC HocasıCep TelefonuOnePlus Ace Pro için Lansman Tarihi Belli Oldu!

OnePlus Ace Pro için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, önümüzdeki ayın ilk haftasında yani 3 Ağustos’ta New York’ta gerçekleştireceği lansman etkinliğinde yeni nesil kullanıcı arayüzü OxygenOS 13’ü ve OnePlus 10T akıllı telefonunu tanıtıyor olacak. 3 Ağustos saat 11.00 GMT’de başlayacak olan lansman tarihinde yalnızca 10T modelini değil aynı zamanda OnePlus Ace Pro modelini de görüyor olacağız.

Şirket, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setinden güç alan Ace Pro modelini “performans için yeni ölçüt” olarak nitelendiriyor. Akıllı telefon hakkındaki diğer spekülasyonları tekrardan gündeme taşıyacak olursak; 150W hızlı şarj desteğine sahip olacağı, özel oyun modu ve ultra hızlı bellek sunması ve LPDDR5X RAM ile gelmesi bekleniyor.

OnePlus Ace Pro, kutudan çıktığı itibariyle yazılım tarafında ColorOS kullanıcı arayüzüne sahip Android 12 işletim sistemini çalıştırıyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-ace-pro-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-130525/ linkinden 12.08.2022 15:08:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video