reklam
PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOnePlus Buds Z Hakkında Ayrıntılar Ortaya Çıktı

OnePlus Buds Z Hakkında Ayrıntılar Ortaya Çıktı

OnePlus’ın 14 Ekim’de OnePlus 8T ile birlikte beş yeni ürün piyasaya sürmeyi planladığı söyleniyor. Kısa süre önce OnePlus Buds kulaklıkların OnePlus Buds Z adlı yeni bir giriş seviyesi sürümünün, şirketin beş yeni üründen biri olabileceğini söylentiler arasındaydı. OnePlus Hindistan’ın Twitter hesabı yeni hafif, gerçekten kablosuz kulaklıkların ayrıntılarını vermiş gibi göründüğü için, 14 Ekim’de OnePlus Buds Z’nin piyasaya çıkma olasılığı artık yükseldi.

Tweet, OnePlus Buds Z’den bahsetmese de, yaklaşmakta olan gerçek kablosuz kulaklıklarının 4.6 gram ağırlığındaki ilk OnePlus Buds’a kıyasla yalnızca 4.35 gram ağırlığında olduğunu ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2'ye EKG Özelliği Geliyor!

Ayrıca, kulaklık başlıklarının “kulağınıza mükemmel şekilde oturduğunu” ve etkileyici bir ses deneyimi sunduğunu ortaya çıkarıyor. Bunun ötesinde, şirket ürünle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadı, ancak şirketin yeni bir hafif, gerçekten kablosuz kulaklık piyasaya sürmeye çalıştığını öne sürüyor.

Şu anda OnePlus’ın yaklaşan OnePlus Buds Z ile ilgili çok fazla bilgimiz yok. Diğer bir deyişle, fiyat, teknik özellikler ve kullanılabilirlik ile ilgili bilgiler şu anda bilinmiyor. Çıkış tarihine yaklaştıkça kesinlikle daha fazla bilgi alacağız.

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement