reklam
PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOnePlus Bullets Wireless Z, Lansman Öncesi Sızdırıldı!

OnePlus Bullets Wireless Z, Lansman Öncesi Sızdırıldı!

OnePlus beyciğimin, önümüzdeki ay OnePlus 8 ailesi ile birlikte Bullets Wireless Z ismini verdiği kablosuz kulaklarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Herkesin beklentisi yerinde. Yeni Bullets Wireless Z’nin, popüler boyun bantları tasarımı ile tanıtılması ve lansmandan hemen sonra piyasaya sürülmesi bekleniliyor.

Bugün ise, deneyimli akıllı telefon uzmanı Evleaks, Bullets Wireless Z’nin dört renk seçeneği ile bizlere geleceğini gösteren bir paylaşım yaptı. Paylaşım yer alan görselde Siyah, Mavi, Yulaf ve Nane renklere sahip kulaklıklar gösteriliyor. Ayrıca görüntü, OnePlus’ın kırmızı güç kablosu ile şarj edilen kulakları da işaret ediyor.

OnePlus, 2020 Yılı Boyunca, Video Performansı Üzerinde Çalışma Sergileyecek

Bu fotoğraf ise bizlere renkleri, boyun bantlarını sızdırmanın yanı sıra kulaklıkların USB-C bağlantı noktasına sahip olacağını gösteriyor. Kulaklıkların kablosuz şarj desteğine sahip olup olmadığını henüz belli değil.

OnePlus’ın Bullets Wireless kulaklıklarını 14 Nisan’da OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro ile birlikte duyurması bekleniyor. Fiyat söz konusu olduğunda, Bullets Wireless Z’nin 100 $ civarında fiyatlandırılmasını bekliyoruz.

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement