PC HocasıCep TelefonuOnePlus CEO’su Pete Lau: Gelecekteki OnePlus Telefonların Kamerası Daha İyi Olacak
OnePlus 9E

OnePlus CEO’su Pete Lau: Gelecekteki OnePlus Telefonların Kamerası Daha İyi Olacak

 

OnePlus nihayet OnePlus telefonlarındaki en büyük sorunlardan birini ele almaya hazırlanıyor. Şirketin gelecekteki amiral gemisi telefonlarında daha iyi bir kamera sistemi sunmak için çözümler üzerinde çalışacağı doğrulandı. Weibo üzerinden şirket hakkında yakın zamanda yapılan bir tartışmada OnePlus CEO’su Pete Lau, şirketin görüntü kalitesinde “kelimenin tam anlamayıla bir numaralı” olması için daha iyi bir kamera sistemi geliştirmekte “büyük kaynaklar kullanarak” yatırım yapacağını söyledi.

OnePlus, amiral gemisi akıllı telefonlarındaki kamera sistemleri hakkında bir dizi eleştiri alıyor. Kullanıcılar, görüntü kalitesinin şirketin Samsung ve Apple’a yetişmek için çok çaba sarf etmesi gereken alanlardan biri olduğunu iddia ediyor. Yine de, şirketin nihayet kullanıcıların yıllardır şikayet ettikleri şeylere dikkat ettiğini görmek güzel.

Daha iyi bir kamera sistemi, Shenzhen merkezli teknoloji şirketinin, Xiaomi, Huawei ve diğer Çin markalarının karşılaştığı artan rekabet nedeniyle amiral gemisi telefonlarına mümkün olan en kısa sürede dahil etmesi gereken bir şey. Tüm bu rakip markalar aynı zamanda OnePlus amiral gemileriyle neredeyse aynı fiyata amiral gemisi telefonlar sunuyor ve kamera sistemini daha iyi hale getirmek için büyük yatırımlar yapıyor. Bu nedenle, kalabalığın arasından sıyrılmak için görüntü kalitesini iyileştirmeye odaklanmak şirketin ihtiyacıdır.

Video