PC HocasıCep TelefonuOnePlus Nord 100 Tanıtıldı!

OnePlus Nord 100 Tanıtıldı!

 

Birkaç sızıntıdan sonra, OnePlus bugün resmi olarak Nord N10 5G ve Nord N100 uygun fiyatlı orta sınıf akıllı telefonlarını duyurdu. OnePlus Nord serisinin amacı, amiral gemisi kalite deneyimlerini daha uygun fiyat noktasına getirmektir.

Eğer bizi yakından takip ediyorsanız, Shenzhen merkezli teknoloji şirketinin sadece Amerika Birleşik Devletleri bölgesinde satışa sunmak için geliştirdiği bu yeni telefon serisi hakkında bir çok haber paylaşmıştık. Bugün cihazların tasarım taslakları sızdıktan kısa süre sonra telefonların her biri de tanıtıldı.

Teknik Özellikleri Neler?

OnePlus Nord serisinin yeni üyesi N100 modeli, Qualcomm’un Snapdragon 460 işlemcisinden güç alıyor ve bellek (RAM) konusunda 4GB RAM ile karşımıza çıkıyor. Uygulamalar yüklemeniz, fotoğraf çekmeniz ve envai çeşit bilginizi saklayabilmeniz için ise 64GB depolama alanı sunuyor.

Ekran tarafına değinecek olursak 6.52 inçlik ekran sunan OnePlus Nord N100 akıllı telefonun ön tarafında 8MP çözünürlüğünde özçekim kamerası bulunuyorken arka tarafında üçlü bir kamera kurulumu yer alıyor. OnePlus Nord N100, kullanıcılara 18W hızlı şarj teknolojisini destekleyen 5.000mAh pil sunarak günü çıkarabilmelerini sağlıyor.

Fiyat konusunda 179 Sterlin’den başlayacak, cihazın ilerleyen zamanlarda ülkemizin ve diğer ülkelerin pazarlarına girip girmeyeceği belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-nord-100-tanitildi-92196/ linkinden 03.08.2021 01:08:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement